HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Ndihmë! (Bëni Pyetje Këtu)

Go down 
AuthorMessage
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Ndihmë! (Bëni Pyetje Këtu) Empty
PostSubject: Ndihmë! (Bëni Pyetje Këtu)   Ndihmë! (Bëni Pyetje Këtu) EmptySun Jul 21, 2013 2:35 pm

Ke nje pyetje qe nuk gjen pergjigje te tutorialet?

Posto pyetjen tende ketu dhe dikush do te ju ndihmoj!
Back to top Go down
 
Ndihmë! (Bëni Pyetje Këtu)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Ndihmë dhe Tutoriale-
Jump to: