HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 pershendetje

Go down 
AuthorMessage
gjakova22Posts : 2
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-10

pershendetje Empty
PostSubject: pershendetje   pershendetje EmptyMon Nov 11, 2013 11:41 am

pershendetje quhem lirim neloje jam Gjakova22 [You must be registered and logged in to see this link.]

deshiroj te kem qasje ne grup .
gjith te mirat Lirimi.
Back to top Go down
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

pershendetje Empty
PostSubject: Re: pershendetje   pershendetje EmptyMon Nov 11, 2013 12:04 pm

Eshte ne rregull Si Boss 
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

pershendetje Empty
PostSubject: Re: pershendetje   pershendetje EmptyTue Nov 12, 2013 10:53 pm

cheers 

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content
pershendetje Empty
PostSubject: Re: pershendetje   pershendetje Empty

Back to top Go down
 
pershendetje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: