HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez)

Go down 
AuthorMessage
ShverceriPosts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-12

Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez) Empty
PostSubject: Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez)   Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez) EmptyTue Nov 12, 2013 1:08 pm

Jam Shverceri
25 vjet
Dje u bona GOW
I flakt per vatan, i etur per liri Si Boss 
Very Happy 
Back to top Go down
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez) Empty
PostSubject: Re: Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez)   Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez) EmptyTue Nov 12, 2013 1:28 pm

eshte ne rregull te gjitha i ke me keqap majonez
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez) Empty
PostSubject: Re: Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez)   Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez) EmptyTue Nov 12, 2013 10:54 pm

o7 Shverceri. Te bafte mire Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content
Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez) Empty
PostSubject: Re: Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez)   Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez) Empty

Back to top Go down
 
Kerkoj QASJE (komplet me kecap majonez)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: