HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Tungat (edhe qit access senin)

Go down 
AuthorMessage
BlueNightwing

BlueNightwing

Posts : 3
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-12
Age : 7
Location : Kosove

Tungat (edhe qit access senin) Empty
PostSubject: Tungat (edhe qit access senin)   Tungat (edhe qit access senin) EmptyTue Nov 12, 2013 2:03 pm

Jam BlueNightwing, ne jete te perditshme vampir.
Nuk i pi birrat shpesh, por kur i pij, i dhjesi pantollonat dhe arrestohem.

Faleminderit Smile
Back to top Go down
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

Tungat (edhe qit access senin) Empty
PostSubject: Re: Tungat (edhe qit access senin)   Tungat (edhe qit access senin) EmptyTue Nov 12, 2013 4:48 pm

eshte ne rregull shoki:twisted: 
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Tungat (edhe qit access senin) Empty
PostSubject: Re: Tungat (edhe qit access senin)   Tungat (edhe qit access senin) EmptyTue Nov 12, 2013 10:55 pm

o7

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content
Tungat (edhe qit access senin) Empty
PostSubject: Re: Tungat (edhe qit access senin)   Tungat (edhe qit access senin) Empty

Back to top Go down
 
Tungat (edhe qit access senin)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Request Res Belgica party forum access here
» Webfilter Workaround?
» Selenoid for Selene Room
» anyone else can't access IRC?
» Pirate's Brig Room Question

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: