HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share | 
 

 Tungat (edhe qit access senin)

Go down 
AuthorMessage
BlueNightwing

avatar

Posts : 3
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-12
Age : 6
Location : Kosove

PostSubject: Tungat (edhe qit access senin)   Tue Nov 12, 2013 2:03 pm

Jam BlueNightwing, ne jete te perditshme vampir.
Nuk i pi birrat shpesh, por kur i pij, i dhjesi pantollonat dhe arrestohem.

Faleminderit Smile
Back to top Go down
View user profile
strateg1

avatar

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 25
Location : Italia

PostSubject: Re: Tungat (edhe qit access senin)   Tue Nov 12, 2013 4:48 pm

eshte ne rregull shoki:twisted: 
Back to top Go down
View user profile
cLaw

avatar

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 23
Location : Republic Of Kosova

PostSubject: Re: Tungat (edhe qit access senin)   Tue Nov 12, 2013 10:55 pm

o7

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Tungat (edhe qit access senin)   

Back to top Go down
 
Tungat (edhe qit access senin)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: