HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj Qasje1

Go down 
AuthorMessage
SeBi GJoKaPosts : 2
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-13

Kerkoj Qasje1 Empty
PostSubject: Kerkoj Qasje1   Kerkoj Qasje1 EmptyWed Nov 13, 2013 7:33 pm

Ckemi miq jam SeBi GJoKa!

Kam rreth 5 muaj qe e luaj lojen e jam aktiv. Do kerkoja te njihja me shume miq ne loje e te bashkepunonim se bashku.!


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj Qasje1 Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje1   Kerkoj Qasje1 EmptyWed Nov 13, 2013 7:36 pm

U sigurua seBy cheers 

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
SeBi GJoKaPosts : 2
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-13

Kerkoj Qasje1 Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje1   Kerkoj Qasje1 EmptyWed Nov 13, 2013 7:40 pm

Flm Smile
Back to top Go down
Sponsored content
Kerkoj Qasje1 Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje1   Kerkoj Qasje1 Empty

Back to top Go down
 
Kerkoj Qasje1
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: