HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kërkoj Qasje

Go down 
AuthorMessage
Zyber007

Zyber007

Posts : 25
Reputacioni : 1
Join date : 2013-11-13
Age : 22
Location : Albania,Kosovo,Prizren,20000

Kërkoj Qasje Empty
PostSubject: Kërkoj Qasje   Kërkoj Qasje EmptyWed Nov 13, 2013 7:53 pm

Përshëndetje Jam Zyber007

Kam rreth 2 muaj qe e luaj lojen e jam aktiv. Do kerkoja te njihja me shume miq ne loje e te bashkepunonim se bashku.!


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kërkoj Qasje Empty
PostSubject: Re: Kërkoj Qasje   Kërkoj Qasje EmptyWed Nov 13, 2013 7:58 pm

U sigurua! Mire se vjen!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 
Kërkoj Qasje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: