HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj Qasje !

Go down 
AuthorMessage
Dobit1Posts : 2
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-10

Kerkoj Qasje ! Empty
PostSubject: Kerkoj Qasje !   Kerkoj Qasje ! EmptyThu Nov 14, 2013 7:05 pm

Jam Dobit1,President i PD dhe Ambasador ne Iran dhe mbi te gjitha nje qytetar me gjak Shqiptari.

Dobit1
[You must be registered and logged in to see this link.]

Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj Qasje ! Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje !   Kerkoj Qasje ! EmptyThu Nov 14, 2013 7:20 pm

U siguru dobit. o/

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 
Kerkoj Qasje !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: