HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj qasje

Go down 
AuthorMessage
DonValossPosts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-16
Age : 29
Location : Prishtine

Kerkoj qasje Empty
PostSubject: Kerkoj qasje   Kerkoj qasje EmptySat Nov 16, 2013 5:47 pm

Pershendetje te gjitheve,

Jam DonValoss dhe jam i ri ne eRepublik mirepo i kam mesuar gjerat shpejt dhe do ti mesoj edhe te tjerat shpejt.

DonValoss

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
View user profile
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 24
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj qasje Empty
PostSubject: Re: Kerkoj qasje   Kerkoj qasje EmptySat Nov 16, 2013 8:22 pm

Mire se Vjen!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
View user profile
 
Kerkoj qasje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: