HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Pershendetje

Go down 
AuthorMessage
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

Pershendetje Empty
PostSubject: Pershendetje   Pershendetje EmptyWed Nov 06, 2013 5:41 pm

Une jam Lojtari stratg1 , ne kete mandat te claw jam minister i teknologjis . Falemnderit
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Pershendetje Empty
PostSubject: Re: Pershendetje   Pershendetje EmptyThu Nov 07, 2013 2:47 pm

strateg1 ju lutem linkun e profilit perfshije ne kete teme.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

Pershendetje Empty
PostSubject: Re: Pershendetje   Pershendetje EmptyFri Nov 08, 2013 4:48 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Pershendetje Empty
PostSubject: Re: Pershendetje   Pershendetje EmptyFri Nov 08, 2013 4:49 pm

o7

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content
Pershendetje Empty
PostSubject: Re: Pershendetje   Pershendetje Empty

Back to top Go down
 
Pershendetje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: