HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj Qasje!

Go down 
AuthorMessage
cLaw eagLePosts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-07

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! EmptyThu Nov 07, 2013 3:27 pm

Shablloni

Tungjatjeta vellezer shqiptar! Mire se ju gjeta!

Une jam cLaw eagLe. Kam filluar lojen c'moti dhe jam shume aktiv. Kam shume deshire te njoh miq te rinje dhe te bashkepunojme se bashku.

cLaw eagLe

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 
Kerkoj Qasje!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: