HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj qasje

Go down 
AuthorMessage
Berati

Berati

Posts : 21
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06

Kerkoj qasje Empty
PostSubject: Kerkoj qasje   Kerkoj qasje EmptyThu Nov 07, 2013 5:16 pm

Pershendetje ,

Une jom Berati , aktualisht minister i drejtesis , linku i profilit esht ky [You must be registered and logged in to see this link.]

Ju uroj t'gjithve pune te mbare kte mandat .
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj qasje Empty
PostSubject: Re: Kerkoj qasje   Kerkoj qasje EmptyThu Nov 07, 2013 6:12 pm

U sigurua. Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 
Kerkoj qasje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: