HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj akcses

Go down 
AuthorMessage
Peja001Posts : 3
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-08

Kerkoj akcses Empty
PostSubject: Kerkoj akcses   Kerkoj akcses EmptyFri Nov 08, 2013 4:20 pm

Pershendetje, ju lutem me jepni akces jam Peja001

[You must be registered and logged in to see this link.]

o7
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj akcses Empty
PostSubject: Re: Kerkoj akcses   Kerkoj akcses EmptyFri Nov 08, 2013 4:26 pm

U be o7

Miresevjen!

Mund lirisht te fillosh punen dhe postimet edhe tek kendi diskutime!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
tanybzPosts : 4
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-08

Kerkoj akcses Empty
PostSubject: Re: Kerkoj akcses   Kerkoj akcses EmptyFri Nov 08, 2013 10:03 pm

jam burhan11 ju lutem me jepni access [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Erald Memia

Erald Memia

Posts : 2
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-09
Age : 20
Location : B.Curr/Albania

Kerkoj akcses Empty
PostSubject: Re: Kerkoj akcses   Kerkoj akcses EmptySat Nov 09, 2013 3:15 pm

jam Amarildo Memia me jepni akses [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj akcses Empty
PostSubject: Re: Kerkoj akcses   Kerkoj akcses EmptySun Nov 10, 2013 10:40 am

o7 U perfundu per te gjithe

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
NikuAlbaniaPosts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-09

Kerkoj akcses Empty
PostSubject: Re: Kerkoj akcses   Kerkoj akcses EmptySun Nov 10, 2013 3:11 pm

o7 Jam NikuAlbania me jepni akssess

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

Kerkoj akcses Empty
PostSubject: Re: Kerkoj akcses   Kerkoj akcses EmptySun Nov 10, 2013 3:18 pm

o7 niku u kry
Back to top Go down
Sponsored content
Kerkoj akcses Empty
PostSubject: Re: Kerkoj akcses   Kerkoj akcses Empty

Back to top Go down
 
Kerkoj akcses
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: