HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Prezantim dhe Access!

Go down 
AuthorMessage
DitrichjnbPosts : 4
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-08

Prezantim dhe Access! Empty
PostSubject: Prezantim dhe Access!   Prezantim dhe Access! EmptyFri Nov 08, 2013 5:59 pm

Quhem Ditrichjnb dhe jam lojtar prej me shume se nje viti ne kete loje. Jam kongresmen nen siglen e Partia e Bashkimit Kombetare.
Linku i profilit eshte [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
DitrichjnbPosts : 4
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-08

Prezantim dhe Access! Empty
PostSubject: Re: Prezantim dhe Access!   Prezantim dhe Access! EmptySat Nov 09, 2013 6:38 pm

Me forum i ngordhur qe qenka ky...hykan adminat nje here ne vit..O CP, te kam bere nje kerkese ne PM ne lidhje me grupmesazhet e kongresmenve. Tregoje veten burre dhe ndiqe sugjerimin tim. edhe mos na zhgenje me mosimpenjimin ne loje.

flm
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Prezantim dhe Access! Empty
PostSubject: Re: Prezantim dhe Access!   Prezantim dhe Access! EmptySun Nov 10, 2013 10:41 am

Ditrichjnb do ta kesh pergjigjen se shpejti o7

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
DitrichjnbPosts : 4
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-08

Prezantim dhe Access! Empty
PostSubject: Re: Prezantim dhe Access!   Prezantim dhe Access! EmptySun Nov 10, 2013 10:57 am

Sa shpejt jam kurioz?Smile) se un kam dy dite qe te kam derguar sugjerimin:))o7
Back to top Go down
Sponsored content
Prezantim dhe Access! Empty
PostSubject: Re: Prezantim dhe Access!   Prezantim dhe Access! Empty

Back to top Go down
 
Prezantim dhe Access!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Request Res Belgica party forum access here
» Webfilter Workaround?
» Selenoid for Selene Room
» anyone else can't access IRC?
» Pirate's Brig Room Question

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: