HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj Akces

Go down 
AuthorMessage
EliTe gVPosts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-10

Kerkoj Akces Empty
PostSubject: Kerkoj Akces   Kerkoj Akces EmptySun Nov 10, 2013 6:52 pm

Pershendetje vellezer .
Sapo u regjistrova dhe pres per akses , jam Ambasador ne Poloni dhe ish ambasador ne France ...
Ne loje jam i vjeter por me acc jam i ri Smile Jam BiBaA !
Suksese !

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

Kerkoj Akces Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Akces   Kerkoj Akces EmptySun Nov 10, 2013 6:55 pm

Eshte ne rregull i nderuar ke akses Si Boss 
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj Akces Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Akces   Kerkoj Akces EmptyTue Nov 12, 2013 10:51 pm

Mire se vjen!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content
Kerkoj Akces Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Akces   Kerkoj Akces Empty

Back to top Go down
 
Kerkoj Akces
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: