HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kërkoj Qasje

Go down 
AuthorMessage
Erjus IPosts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-11

Kërkoj Qasje Empty
PostSubject: Kërkoj Qasje   Kërkoj Qasje EmptyMon Nov 11, 2013 11:04 am

Përshëndetje të gjithëve,

Ne eRepublik jam Erjus I, shtetas i eShqipërisë, me gradën Supreme Marshal*, pjesëtar i AUS D3, Regjimenti 3.
U regjistrova sipas kërkesës së CP edhepse nuk ju premtoj se do te jem shumë aktiv për shkak të obligimeve në RL.

Linku im është:
[You must be registered and logged in to see this link.]

çdo të mirë,
Erjus I
Back to top Go down
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

Kërkoj Qasje Empty
PostSubject: Re: Kërkoj Qasje   Kërkoj Qasje EmptyMon Nov 11, 2013 12:00 pm

eshte ne rregull o7
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kërkoj Qasje Empty
PostSubject: Re: Kërkoj Qasje   Kërkoj Qasje EmptyTue Nov 12, 2013 10:52 pm

o7

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content
Kërkoj Qasje Empty
PostSubject: Re: Kërkoj Qasje   Kërkoj Qasje Empty

Back to top Go down
 
Kërkoj Qasje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: