Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

 

 Kerkoj Qasje!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Shk3lq1m
Posts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-11

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! EmptyMon Nov 11, 2013 4:48 pm

Tungjatjeta vellezer Shqiptar. Mir se ju gjeta!


Jam Shk3lq1m , kam filluar c'moti dhe jam shum aktiv . kam shum deshire te njoh miq të rinj dhe te bashkpunojmë...


Shk3lq1m

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
strateg1

strateg1


Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 29
Location : Italia

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! EmptyMon Nov 11, 2013 5:42 pm

eshte ne rregull shkelqim
Back to top Go down
cLaw

cLaw


Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 28
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! EmptyTue Nov 12, 2013 10:53 pm

o7 shkelqoo Smile
Back to top Go down
Sponsored content

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! Empty

Back to top Go down
 
Kerkoj Qasje!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kerkoj qasje
» Kerkoj qasje !
» kerkoj qasje
» Kerkoj Qasje
» Kërkoj Qasje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: