Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

 

 Kënaqësi Falas :)

Go down 
5 posters
AuthorMessage
cLaw

cLaw


Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Republic Of Kosova

Kënaqësi Falas :) Empty
PostSubject: Kënaqësi Falas :)   Kënaqësi Falas :) EmptySun Jul 21, 2013 2:40 pm

Faleminderit qe viziton Forumin eShqiptar.
Ky eshte forumi me i mire, me zbavites ne eAlbania.
Dhe ne jemi shume te lumtur te mirpresim ketu.
Ketu mund te gjesh dashuri falas!

I love you! 

Kënaqësi Falas :) Who-is11
Back to top Go down
Adrijan Barca

Adrijan Barca


Posts : 16
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-09
Location : Prapa teje

Kënaqësi Falas :) Empty
PostSubject: Re: Kënaqësi Falas :)   Kënaqësi Falas :) EmptyMon Nov 11, 2013 1:54 pm

Me te vertete ka filluar te kete aktivitet te madh ne forum
Back to top Go down
BiG Serxhio

BiG Serxhio


Posts : 161
Reputacioni : 44
Join date : 2013-11-10
Location : Fier

Kënaqësi Falas :) Empty
PostSubject: Re: Kënaqësi Falas :)   Kënaqësi Falas :) EmptyTue Nov 12, 2013 8:19 pm

thanks buddy Razz
Back to top Go down
a le si ander

a le si ander


Posts : 138
Reputacioni : 1
Join date : 2013-11-13
Age : 40
Location : Peja

Kënaqësi Falas :) Empty
PostSubject: Re: Kënaqësi Falas :)   Kënaqësi Falas :) EmptyThu Nov 14, 2013 12:49 am

apew pew pew 
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=cI2jlFN2bPY
strateg1

strateg1


Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 30
Location : Italia

Kënaqësi Falas :) Empty
PostSubject: Re: Kënaqësi Falas :)   Kënaqësi Falas :) EmptyFri Nov 15, 2013 11:56 am

me pelqen qe po ka aktivitet te mire .. suksese amigo corleone hahha pew pew pew 
Back to top Go down
a le si ander

a le si ander


Posts : 138
Reputacioni : 1
Join date : 2013-11-13
Age : 40
Location : Peja

Kënaqësi Falas :) Empty
PostSubject: Re: Kënaqësi Falas :)   Kënaqësi Falas :) EmptyFri Nov 15, 2013 12:15 pm

gracie gracie gracie
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=cI2jlFN2bPY
strateg1

strateg1


Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 30
Location : Italia

Kënaqësi Falas :) Empty
PostSubject: Re: Kënaqësi Falas :)   Kënaqësi Falas :) EmptySun Nov 17, 2013 12:47 pm

e more alesiander kurr 10 gold smi dergova
Back to top Go down
BiG Serxhio

BiG Serxhio


Posts : 161
Reputacioni : 44
Join date : 2013-11-10
Location : Fier

Kënaqësi Falas :) Empty
PostSubject: Re: Kënaqësi Falas :)   Kënaqësi Falas :) EmptySun Nov 17, 2013 3:26 pm

pash se ka kenaqesi falas, a ka orgazem falas ? Very Happy lol!
Back to top Go down
Sponsored content

Kënaqësi Falas :) Empty
PostSubject: Re: Kënaqësi Falas :)   Kënaqësi Falas :) Empty

Back to top Go down
 
Kënaqësi Falas :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Ndihmë dhe Tutoriale-
Jump to: