Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

 

 pershendetje

Go down 
2 posters
AuthorMessage
gjakova22
Posts : 2
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-10

pershendetje Empty
PostSubject: pershendetje   pershendetje EmptySun Nov 17, 2013 9:20 am

si eshte e mundur, i kam pas 39 gold sod kur e hapa mkishte ra ne 34 ? nese mundesh te me ndihmosh
Back to top Go down
strateg1

strateg1


Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 30
Location : Italia

pershendetje Empty
PostSubject: Re: pershendetje   pershendetje EmptySun Nov 17, 2013 12:35 pm

Ndoshta ke ushtru me gold , ndoshta ke bere ndonje trasnfer .. se me te hup nuk munden me u zhduk
Back to top Go down
 
pershendetje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» Pershendetje.
» Pershendetje
» pershendetje
» Pershendetje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: