Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

 

 Pershendetje

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Erald Memia

Erald Memia


Posts : 2
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-09
Age : 23
Location : B.Curr/Albania

Pershendetje  Empty
PostSubject: Pershendetje    Pershendetje  EmptySat Nov 09, 2013 3:14 pm

Pershendetje cuna jam Amarildo Memia  http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/7395316.
Shum mire bet qe krijuat nje forum te ri nqs e ju duhet ndonje logo me dergoni nje PM dhe do tjua  bej Very Happy
Back to top Go down
cLaw

cLaw


Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 28
Location : Republic Of Kosova

Pershendetje  Empty
PostSubject: Re: Pershendetje    Pershendetje  EmptySun Nov 10, 2013 10:39 am

Mire se Vjen! Sigurisht do te kemi nevoje! Smile
Back to top Go down
 
Pershendetje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje
» pershendetje
» Pershendetje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: