Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

 

 Kerkoj access

Go down 
2 posters
AuthorMessage
otoringo
Posts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-10

Kerkoj access Empty
PostSubject: Kerkoj access   Kerkoj access EmptySun Nov 10, 2013 3:44 pm

Hey djem Very Happy une jam otoringolaringologu kam qejfin me mjeku te mjeret qe me kan inat Razz lojen eRepublik e luaj per eShqiperin dhe miqt e mi te rinj ne loje ,jam minister i Edukimit me perpara kam qen minister i teknologjise ( se kam pas prb me dhan kicka e ban ) Very Happy

ajt ama qat access Razz
Back to top Go down
cLaw

cLaw


Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj access Empty
PostSubject: Re: Kerkoj access   Kerkoj access EmptySun Nov 10, 2013 4:19 pm

U kry Otoo Smile
Back to top Go down
 
Kerkoj access
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kerkoj Access
» Kerkoj access
» Kerkoj access
» Kerkoj access ^^
» Kerkoj Access

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: