HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Pershentje!

Go down 
AuthorMessage
ILLYRICUM

ILLYRICUM

Posts : 7
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06

Pershentje! Empty
PostSubject: Pershentje!   Pershentje! EmptyWed Nov 06, 2013 6:07 pm

Emri im ne loje eshte I L L Y R I C U M,
Jam pjese e partise Lidhja e Abrit,ne MU-ne Albanian Guards.Kete muaj (Nentor) me kane besuar detyren si zevendes Minister i Puneve te Jashtme,prandaj kerkoj akses ne kete forum ne MoFA.Ju flm!
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Pershentje! Empty
PostSubject: Re: Pershentje!   Pershentje! EmptyThu Nov 07, 2013 2:48 pm

Illyricum te lutem linkun e profilit. Sipas rregullave Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 
Pershentje!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: