HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj Qasje

Go down 
AuthorMessage
ILLYRIUM

ILLYRIUM

Posts : 6
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-08

Kerkoj Qasje Empty
PostSubject: Kerkoj Qasje   Kerkoj Qasje EmptyFri Nov 08, 2013 8:49 pm

Pershendetje

NickName ne loj: ILLYRIUM
Linku ne loj: [You must be registered and logged in to see this link.]
Jam kongresmen i partis Beselidhja Shqiptare, gjithashtu jom pjes e stafit ne ministrin e teknologjis
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj Qasje Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje   Kerkoj Qasje EmptySun Nov 10, 2013 10:36 am

U sigurua. Mire se erdhe!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 
Kerkoj Qasje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: