HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj Qasje!

Go down 
AuthorMessage
Shk3lq1mPosts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-11

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! EmptyMon Nov 11, 2013 4:48 pm

Tungjatjeta vellezer Shqiptar. Mir se ju gjeta!


Jam Shk3lq1m , kam filluar c'moti dhe jam shum aktiv . kam shum deshire te njoh miq të rinj dhe te bashkpunojmë...


Shk3lq1m

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! EmptyMon Nov 11, 2013 5:42 pm

eshte ne rregull shkelqim
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! EmptyTue Nov 12, 2013 10:53 pm

o7 shkelqoo Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content
Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! Empty

Back to top Go down
 
Kerkoj Qasje!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: