HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Pershendetje

Go down 
AuthorMessage
dindiALBANIAPosts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-14

Pershendetje Empty
PostSubject: Pershendetje   Pershendetje EmptyThu Nov 14, 2013 11:55 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jam dindiALBANIA jam nga mitrovica sapo kam filluar te luaj kete loje 2 jave me pare se di as per cfare po bej ketu tani se kam idene per se eshte formuar ky forum disa me than te regjistrohem . kerkoj qasje (edhe pse nuk e di cfare eshte ) .
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Pershendetje Empty
PostSubject: Re: Pershendetje   Pershendetje EmptyThu Nov 14, 2013 5:06 pm

U sigurua ! o7

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 
Pershendetje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: