HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

Share
 

 Kerkoj Qasje

Go down 
AuthorMessage
ZeshkanjaPosts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-11
Location : albania

Kerkoj Qasje Empty
PostSubject: Kerkoj Qasje   Kerkoj Qasje EmptyMon Nov 11, 2013 9:05 am

Tungjatjeta vellezer shqiptare.Mire se ju gjeta

Jam Zeshkanja,kam filluar qe moti ket loj dhe jam shum aktiv.Kam deshire te njoh
miq te rinj dhe te bashkpunojm se bashku

Zeshkanja

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
strateg1

strateg1

Posts : 86
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06
Age : 27
Location : Italia

Kerkoj Qasje Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje   Kerkoj Qasje EmptyMon Nov 11, 2013 10:08 am

Eshte ne regull ke akses . o7
Back to top Go down
cLaw

cLaw

Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 25
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj Qasje Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje   Kerkoj Qasje EmptyTue Nov 12, 2013 10:52 pm

welcome zeshkanja Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content
Kerkoj Qasje Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje   Kerkoj Qasje Empty

Back to top Go down
 
Kerkoj Qasje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: