Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

 

 Linqe të nevojshme!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
cLaw

cLaw


Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 28
Location : Republic Of Kosova

Linqe të nevojshme! Empty
PostSubject: Linqe të nevojshme!   Linqe të nevojshme! EmptySun Jul 21, 2013 3:09 pm

Faqe, Video dhe Artikuj Qe Mund T’ju Hyjne Ne Pune


Linku i Chatit Shqipetar (#albania): http://tinyurl.com/catishqiptar


Linku i Chatit te Ministrise se Edukimit (#Alb_MoE): http://tinyurl.com/albmoechat


Hapat e Pare ne eRepublik: http://www.erepublik.com/en/article/2105825/1/20


Mini-Tutorial per lojtaret e rinj: http://tinyurl.com/acpph7t


Keshilla per te patur sukses ne eRepublik: http://tinyurl.com/cj2or45


Pyetje dhe Pergjigje nga MoE: http://www.erepublik.com/en/article/2172431/1/20


Guide Per Gazetari: http://www.erepublik.com/en/article/2179077/1/20


Tutorial mbi forcen dhe trajnimin: http://www.erepublik.com/en/article/2181744/1/20


Gjithecka mbi modulin politik: http://www.erepublik.com/en/article/2182316/1/20


5 Gjerat me te rrendesishme ne loje: http://www.erepublik.com/en/article/2188277/1/20


Video Tutorial nga MeDzeLi: https://youtu.be/5mg9-kdVqi0


Video Tutorial nga Labern, Dejzii94, Kushtrimzz & Peyoni: https://youtu.be/FeKzSbGz_CU


Video Tutorial nga Sabri Hakuli: https://youtu.be/M5NF2x8xwV8


Video Tutorial nga Labern: https://youtu.be/SJENakvvhZQ
Back to top Go down
a le si ander

a le si ander


Posts : 138
Reputacioni : 1
Join date : 2013-11-13
Age : 39
Location : Peja

Linqe të nevojshme! Empty
PostSubject: Re: Linqe të nevojshme!   Linqe të nevojshme! EmptyFri Nov 15, 2013 12:41 pm

analiza te ndryshme te tregut dhe betejave http://www.erepublikanalyzer.com/
gjendja dhe historia e lojtarve dhe betejave http://battle-watcher.com/
kalkulator per erepublik http://tools.narrenturm.eu/
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=cI2jlFN2bPY
 
Linqe të nevojshme!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Ndihmë dhe Tutoriale-
Jump to: