Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

 

 Kërkesë për Qasje!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Illyrian Fighter
Posts : 1
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-20
Age : 28
Location : Prishtina, Kosovo

Kërkesë për Qasje! Empty
PostSubject: Kërkesë për Qasje!   Kërkesë për Qasje! EmptyWed Nov 20, 2013 10:37 am

Përshëndetje të gjithëve!

Jam një lojtar relativisht i ri i eShqipërisë dhe do të doja të anëtarësohesha në këtë forum për të ndihmuar lojtarët e tjerë dhe për të marrë dhe dhënë informacione nëpërmjet këtij forumi.


Adresa e profilit në eRepublik: [You must be registered and logged in to see this link.]


Me respekt
Illyrian Fighter
Back to top Go down
CmenduriaMB
Posts : 11
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-06

Kërkesë për Qasje! Empty
PostSubject: Re: Kërkesë për Qasje!   Kërkesë për Qasje! EmptyWed Nov 20, 2013 3:41 pm

U sigurua o7
Back to top Go down
 
Kërkesë për Qasje!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Qasje..........
» Kerkoj Qasje
» kerkoj qasje!
» Kërkoj Qasje
» Kerkoj Qasje!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: