Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
eAlbania - Forumi i eShqipërisë

 

 Kerkoj Qasje!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
AqifPasha i Riu
Posts : 3
Reputacioni : 0
Join date : 2013-11-15

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! EmptyFri Nov 15, 2013 4:43 pm

Pershendetje nga AqifPasha, kam qen lojtar aktiv, pastaj jo aktiv, pastaj i bannuar , tani jam aktiv me kete profil

[You must be registered and logged in to see this link.]

Do me qasni apo jo Cool  SmileSmile Smile 
Ja kalofshi mire
Back to top Go down
cLaw

cLaw


Posts : 210
Reputacioni : 0
Join date : 2013-07-21
Age : 28
Location : Republic Of Kosova

Kerkoj Qasje! Empty
PostSubject: Re: Kerkoj Qasje!   Kerkoj Qasje! EmptyFri Nov 15, 2013 11:30 pm

o7

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 
Kerkoj Qasje!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kerkoj qasje
» Kerkoj qasje !
» kerkoj qasje
» Kerkoj Qasje
» Kërkoj Qasje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mirë se Vini! :: Prezentohu dhe Kërko Access-
Jump to: